Täiendõppe programm “EMTA meistriklass”

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia käivitas 1. septembril 2019. a uue täiendõppe programmi “EMTA meistriklass.” Programmiga soovib EMTA vahendada parimat erialast teavet ja kogemust, tihendada õppejõudude ja muusikakoolide õpetajate vahelisi kontakte ning tõhustada koolide koostööd meie muusikaharidussüsteemis.

Ümbruskonna muusikakoolide koostöö tulemusena on Elva õpetajatel ja paarikümnel õpilasel võimalik ennast täiendada EMTA õppejõudude juhendamisel. 2. märtsil toimus Ülenurme Muusikakoolis Heiki Mätliku kitarrikursus. 14.-15. märtsil kogunevad Elvasse ümbruskonna muusikakoolide klarnetiõpilased ja -õpetajad, et saada osa professor Toomas Vavilovi meistrikursustest. 23. märtsil toimub Ülenurme Muusikakoolis viiuliprofessor Mari Tampere koolituspäev. 30. märtsil saavad Elva ja Otepää klaveriõpetajad ja õpilased osa Lauri Väinmaa meistrikursusest Elva Muusikakoolis ning 1. aprillil toimub Ülenurme Muusikakoolis Virgo Veldi saksofonikoolitus.

Toomas Vavilovi meistrikursuse “Äratus, klarnet” lõppkontserti on kõikidel huvilistel võimalik kuulata pühapäeval, 15. märtsil kell 16.00 Elva Gümnaasiumi Puiestee tänava koolimaja aulas.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga